Відкрита Вакансія React Native Developer У Rubygarage

Відкрита Вакансія React Native Developer У Rubygarage

LinkedInGitHubFacebookУвійти по пошті або твіттеру. Впевнені знання Javascript ES6+ (ECMAScript 2015+) стандартів. Участь у процесі Code Review та надання якісного зворотного зв’язку стосовно коду, створеного іншими розробниками. Аналіз коду і рефакторинг з використанням шаблонів та стандартів проєктування.

Також готові взяти людину з інвалідністю. Досвід роботи від 2 років. Також готові взяти студента. Тут, у neuvoo, ми завжди прагнемо надати нашим користувачам найширший вибір унікального вмісту. Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід роботи з сайтом.

Ой, Щось Пішло Не Так

В RubyGarage тебе чекає менторство, особистий план розвитку і різноманітні можливості для навчання. Широкі можливості навчання та професійного розвитку, можливість брати участь у зовнішніх та внутрішніх програмах навчання, тренінгах, конференціях тощо. Розуміння https://wizardsdev.com/ архітектури Redux та/або інших інструментів для управлінням станом додатків. Розробка рішень і алгоритмів відповідно до функціональних і технічних вимог. Щодня ми можемо надсилати вам схожі вакансії на ел. Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження.

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie відповідно до Privacy Policy. Якщо цей обліковий запис належить не вам, ми створимо для вас новий. Ми дотримуємося зручних процесів з чітким розподілом ролей, щоб ти завжди знав зону своєї відповідальності і не займався мультитаскінгом. Готовий реалізувати свій потенціал? Приєднуйся до нашої команди і ти ніколи не будеш нудьгувати.

Middle React Native Engineer

Комерційний досвід у розробці мобільних додатків не менше 1 року. У вас вже є обліковий запис. Будь ласка, введіть пароль, щоб увійти. Наша команда спеціалістів Вакансія React Native Розробник – Київ, Харків, Дніпро створює ефективні цифрові та інженерні рішення, що засновані на новітніх технологіях. Досвід написання unit-тестів за допомогою Jest та Enzyme.

Нюво забезпечує вас найбажанішим у # країні. Використання Git та GitHub для керування кодом з дотриманням стандартів Gitflow. Сайт пошуку роботи №1 в Україні. Ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності.

Сподобалися Результати Пошуку?

Я згоден(-на) з умовами використання сайту і політикою конфіденційності. Ми підтримуємо крос-функціональність та постійно обмінюємося досвідом між різними командами. Розробка й подальша підтримка мобільних програмування на телефоні застосунків, створених на Javascript за допомогою React Native. Ми піклуємося про нашу команду. Тебе чекають подарунки на свята, тривалий відпочинок та дружня атмосфера, до якої хочеться повертатися.

  • Тебе чекають подарунки на свята, тривалий відпочинок та дружня атмосфера, до якої хочеться повертатися.
  • В RubyGarage тебе чекає менторство, особистий план розвитку і різноманітні можливості для навчання.
  • Широкі можливості навчання та професійного розвитку, можливість брати участь у зовнішніх та внутрішніх програмах навчання, тренінгах, конференціях тощо.
  • Якщо цей обліковий запис належить не вам, ми створимо для вас новий.
  • Розуміння архітектури Redux та/або інших інструментів для управлінням станом додатків.

Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися. Для того, щоб зробити ваш профіль повноцінним, вкажіть вашу пошту.

Приєднайся До Нас!

Повна, дистанційна робота. Також готові взяти студента, людину з інвалідністю, корпоративне управління ветерана АТО/ООС. Повна, неповна, дистанційна робота.This site is registered on wpml.org as a development site.